Skip to content

Horoskop Dzienny Bliźnięta

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Intuicja zawsze podpowiadała Ci, co masz zrobić w trudnej sytuacji. Posłuchaj jej i teraz. A przekonasz się, że z nawet najbardziej beznadziejnych momentów można wyjść obronną ręką. W sprawach związanych z nieruchomościami otrzymasz dobrą wiadomość. W stałych związkach możliwy kryzys. Postaraj się unikać sporów i nieporozumień, bo mogą doprowadzić do poważnej kłótni, po której na zaważy się przyszłość waszego związku.

Bliźnięta horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 8, 20, 29, 30, 31, 41

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Bliźnięta, Koziorożec

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Strzelec, Lew

Wskazówka na dziś : Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością, jeśli mamy odwagę je realizować. Walt Disney

Informacje o znaku zodiaku – Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta: 21 maja – 20 czerwca (21 maja - 22 czerwca)*

Człowiek urodzony pod znakiem Bliźniąt odznacza się niezwykłą witalnością. Jest pełen energii, a do tego całkiem inteligentny, więc potrafi dokonać w swoim życiu naprawdę wspaniałych rzeczy. W dodatku jego wrodzona ciekawość świata sprawia, że nic nie jest dla niego nudne lub niewarte uwagi.

Zodiakalne Bliźnięta zawsze chcą wiedzieć, co się wokół nich dzieje, i z pewnością nie będą siedziały z boku, kiedy pojawi się okazja przeżycia wspaniałej przygody. Bliźnięta mają bardzo lotny umysł. Są otwarte na nowe idee i chętnie je zgłębiają. Ciągle podążają za nowymi wrażeniami, więc nic dziwnego, że tak chętnie poznają kolejne teorie i pomysły.

Zalety: ciekawskie, energiczne, dowcipne, pomysłowe, umieją przystosować się do różnych warunków i osób.

Wady: chytre, impulsywne, powierzchowne, nerwowe, niezdecydowane, kłamliwe, nieszczere, egocentryczne.