Skip to content

Horoskop Dzienny Byk

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : W sferze uczuciowej będziesz się kogoś bać, ale po bliższym poznaniu zrozumiesz, że Twoje obawy były całkowicie bezzasadne. Ta osoba będzie Twoim świetnym partnerem. Jeśli masz okazję do poeksperymentowania – spróbuj, nie rezygnuj. Tylko w ten sposób będziesz mogła spełnić to, o czym tak długo marzyłaś. Na horyzoncie widać romantyczną historię, która ma ogromne szanse przerodzić się w poważny, długi związek, nawet na długie lata.

Byk horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 17, 23, 33, 41, 46, 47

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Lew, Strzelec

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Wodnik, Waga

Wskazówka na dziś : Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób. -E. Tolle

Informacje o znaku zodiaku – Byk

Horoskop Byk: 20 kwietnia – 20 maja (20 kwietnia - 22 maja)*

Człowiek urodzony ze słońcem w znaku Byka bardzo ceni sobie wygodę oraz dobra materialne. Pragnie czerpać z życia pełnymi garściami i nie pozwoli, by ktoś stanął mu na drodze w realizowaniu tego zamierzenia.

Byk zwykle żyje komfortowo i nie odmawia sobie niczego. Lubi robić zakupy, a przy tym dobrze zjeść, odwiedzać piękne miejsca – ogólnie otaczać się luksusem. Ma przy tym tendencję do nadmiernego gromadzenia majątku, ale większość osób uznaje to raczej za zaletę zapewniającą życie na odpowiednim poziomie. Oczywiście pod warunkiem, że Byk nie stanie się skąpcem.

Zalety: wytrwały, niezawodny, cierpliwy, lojalny, hojny.

Wady: materialistyczny, uparty, zaborczy, leniwy, chciwy.