Skip to content

Horoskop Dzienny Byk

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Będzie teraz mnóstwo spraw, które będą wymagały jak najszybszej interwencji, dlatego nie odkładaj ich na dalszy plan. Teraz masz dużo siły i energii, więc szybciej niż kiedykolwiek indziej uporasz się z nimi. W miłości przyjdzie czas na uniesienia. Bez wątpienia możesz o sobie powiedzieć, że jesteś niewyobrażalną szczęściarą. Bądź ostrożna na swoje gardło, różnice temperatur mogą niekorzystnie odbić się na jego stanie. W sprawy finansowe zaangażujesz się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu masz szansę na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Byk horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 2, 6, 9, 15, 32, 34

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Koziorożec, Panna

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Lew, Bliźnięta

Wskazówka na dziś : Kochaj, żeby żyć, i żyj, żeby kochać. - Dionísios Solomós

Informacje o znaku zodiaku – Byk

Horoskop Byk: 20 kwietnia – 20 maja (20 kwietnia - 22 maja)*

Człowiek urodzony ze słońcem w znaku Byka bardzo ceni sobie wygodę oraz dobra materialne. Pragnie czerpać z życia pełnymi garściami i nie pozwoli, by ktoś stanął mu na drodze w realizowaniu tego zamierzenia.

Byk zwykle żyje komfortowo i nie odmawia sobie niczego. Lubi robić zakupy, a przy tym dobrze zjeść, odwiedzać piękne miejsca – ogólnie otaczać się luksusem. Ma przy tym tendencję do nadmiernego gromadzenia majątku, ale większość osób uznaje to raczej za zaletę zapewniającą życie na odpowiednim poziomie. Oczywiście pod warunkiem, że Byk nie stanie się skąpcem.

Zalety: wytrwały, niezawodny, cierpliwy, lojalny, hojny.

Wady: materialistyczny, uparty, zaborczy, leniwy, chciwy.