Skip to content

Horoskop Dzienny Koziorożec

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : W pracy spokój i stabilizacja. Bez wzlotów ani upadków. Postaraj się robić to, co dotyczy Twoich kompetencji i nie ingerować w sprawy związane z konkurencją. Informacje, które teraz mogą do Ciebie dotrzeć, będą mylące i nieprawdziwe. A przecież o plotki nietrudno...

Koziorożec horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 1, 6, 22, 24, 28, 35

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Byk, Ryby

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Lew, Skorpion

Wskazówka na dziś : W życiu nie ma błędów, są tylko lekcje.

Informacje o znaku zodiaku – Koziorożec

Horoskop Koziorożec: 22 grudnia – 19 stycznia (21 grudnia - 22 stycznia)*

Koziorożec to największy konserwatysta w całym zodiaku. Wszelkie zmiany są przez niego zawsze niemile widziane. Najchętniej nie dopuszczałby do jakichkolwiek przemian w swoim życiu. Lubi poczucie stałości i pewności.

Należy przy tym zaznaczyć, że Koziorożec nie ma nic przeciwko zmianom samym w sobie, sprawia mu jedynie problemy dostosowanie się do nowych warunków. Potrzebuje czasu, żeby wszystko przetrawić i ostatecznie zaakceptować, toteż najczęściej z całych sił stara się zatrzymać potencjalne zmiany, a przynajmniej odwlekać je tak długo, jak to tylko możliwe.

Co gorsza, Koziorożec ma tendencje do zanudzania swoich rozmówców tematami, które nikogo kompletnie nie interesują. Jest też dość sztywny w obejściu. Zachowuje się w sposób sformalizowany i oficjalny. Nawet kiedy rozmawia z najbliższymi, najczęściej nie staje się sympatyczniejszy.

Zaskakującą ciekawostką może się okazać fakt, iż Koziorożec w głębi duszy bardzo lubi dobrze się bawić. Kiedy opuszcza biuro lub ważne spotkanie, natychmiast zrzuca garnitur. Wychyla kufel piwa lub kieliszek wina, po czym rusza na parkiet. Bardzo lubi tańczyć i ma do tego ogromny talent.

Zalety: zdyscyplinowany, odpowiedzialny, cierpliwy, konsekwentny, praktyczny, zorientowany na cel,  dojrzały.

Wady: za wszelką cenę dąży do sukcesu, zbyt wymagający, ogranicza ilość rozrywek w swoim życiu, przywiązuje zbytnią wagę do opinii innych.