Skip to content

Horoskop Dzienny Panna

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : To dobry okres na to, aby określić cel w swoim życiu. Nie zaszkodzi, gdy podniesiesz sobie poprzeczkę i zaczniesz bardziej od siebie wymagać. Będziesz mieć gwiazdy po Twojej stronie, które wspierać Cię będą we wszystkich przedsięwzięciach. Dlatego weź się w garść i zacznij realizować swoje najśmielsze plany i marzenia. Druga taka okazja tak szybko się nie powtórzy!

Panna horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 13, 21, 23, 29, 41, 42

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Koziorożec, Wodnik

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Byk, Strzelec

Wskazówka na dziś : Rób to co uważasz w swoim sercu za właściwe. I tak będziesz krytykowany. - Eleanor Roosevelt

Informacje o znaku zodiaku – Panna

Horoskop Panna: 23 sierpnia – 22 września (23 sierpnia - 24 września)*

Poznaj tajemnice swojej duszy za pomocą astrologii. Odkryjesz w ten sposób rzeczy, które dotąd były ci nieznane. Wystarczy szybki wgląd w horoskop, by poprawić jakość swojego życia. Nie pozwól, by szczęście i sukces umknęły ci sprzed nosa.

Zodiakalna Panna uwielbia porządek. Całe jej życie jest posortowane i poukładane w szufladkach, szafkach i na półkach. Wszystko ma swoje miejsce i nie może być inaczej. Nic więc dziwnego, że Panna często zajmuje się magazynami, archiwami czy bibliotekami. Ona po prostu kocha układać i pilnować porządku.

Zalety: racjonalna, efektywna, przenikliwa, uważna, inteligentna, perfekcjonistyczna; odznacza ją skrupulatność oraz zamiłowanie do porządku.

Wady: zrzędliwa, pedantyczna, krytykancka, nietolerancyjna, konserwatywna, czepia się szczegółów.