Skip to content

Horoskop Dzienny Panna

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Upór, konsekwencja i dążenie do celu nareszcie przyniesie spodziewane efekty. To będzie dobry czas na zwrócenie się do szefa o awans albo podwyżkę. Powalcz o swoje! Zdrowotnie nie będziesz mieć większych problemów, ale zalecana jest ostrożność w prowadzeniu samochodu, bo w przeciwnym razie grozi Ci wypadek.

Panna horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 7, 23, 25, 37, 39, 40

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Strzelec, Koziorożec

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Byk, Skorpion

Wskazówka na dziś : Każdy strzał w dziesiątkę jest wynikiem setki strzałów chybionych.

Informacje o znaku zodiaku – Panna

Horoskop Panna: 23 sierpnia – 22 września (23 sierpnia - 24 września)*

Poznaj tajemnice swojej duszy za pomocą astrologii. Odkryjesz w ten sposób rzeczy, które dotąd były ci nieznane. Wystarczy szybki wgląd w horoskop, by poprawić jakość swojego życia. Nie pozwól, by szczęście i sukces umknęły ci sprzed nosa.

Zodiakalna Panna uwielbia porządek. Całe jej życie jest posortowane i poukładane w szufladkach, szafkach i na półkach. Wszystko ma swoje miejsce i nie może być inaczej. Nic więc dziwnego, że Panna często zajmuje się magazynami, archiwami czy bibliotekami. Ona po prostu kocha układać i pilnować porządku.

Zalety: racjonalna, efektywna, przenikliwa, uważna, inteligentna, perfekcjonistyczna; odznacza ją skrupulatność oraz zamiłowanie do porządku.

Wady: zrzędliwa, pedantyczna, krytykancka, nietolerancyjna, konserwatywna, czepia się szczegółów.