Skip to content

Horoskop Dzienny Panna

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Chyba zanadto przeceniasz swoje możliwości. Im więcej wymagań będziesz mieć w stosunku do samej siebie, tym trudniej będzie Ci im sprostać. Dlatego wykaż się większą dawką rozsądku. W miłości wszystko będzie układać się po Twojej myśli, ale uważaj, bo możesz swoich zachowaniem spłoszyć pewnego nieśmiałego mężczyznę. Będziesz w świetnej kondycji fizycznej, dlatego musisz zrobić wszystko, co tylko możliwe, aby ten stan utrzymać jak najdłużej. Dziś jest najlepszy dzień na zrobienie porządków w miejscu pracy i wprowadzenie lepszej organizacji. Zamiast zajmować się głupotami, wykaż więcej zainteresowania sprawom ważnym.

Panna horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 2, 10, 16, 32, 41, 43

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Koziorożec, Rak

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Wodnik, Bliźnięta

Wskazówka na dziś : W życiu każdego człowieka są dwa wielkie dni – pierwszy, w którym się rodzimy i drugi, w którym odkrywamy po co. - William Barclay

Informacje o znaku zodiaku – Panna

Horoskop Panna: 23 sierpnia – 22 września (23 sierpnia - 24 września)*

Poznaj tajemnice swojej duszy za pomocą astrologii. Odkryjesz w ten sposób rzeczy, które dotąd były ci nieznane. Wystarczy szybki wgląd w horoskop, by poprawić jakość swojego życia. Nie pozwól, by szczęście i sukces umknęły ci sprzed nosa.

Zodiakalna Panna uwielbia porządek. Całe jej życie jest posortowane i poukładane w szufladkach, szafkach i na półkach. Wszystko ma swoje miejsce i nie może być inaczej. Nic więc dziwnego, że Panna często zajmuje się magazynami, archiwami czy bibliotekami. Ona po prostu kocha układać i pilnować porządku.

Zalety: racjonalna, efektywna, przenikliwa, uważna, inteligentna, perfekcjonistyczna; odznacza ją skrupulatność oraz zamiłowanie do porządku.

Wady: zrzędliwa, pedantyczna, krytykancka, nietolerancyjna, konserwatywna, czepia się szczegółów.