Skip to content

Horoskop Dzienny Rak

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : To dobry dzień na wzmocnienie więzi z otaczającym Cię środowiskiem. Możesz wykorzystać ten czas na spotkania, narady czy służbowe delegacje. I w finansach nieco się poprawi, a wraz z tym polepszy się również Twój nastrój. Ale bądź ostrożna – zdrowie może Ci teraz szwankować, dlatego zadbaj o nie!

Rak horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 6, 11, 15, 28, 39, 49

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Byk, Panna

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Rak, Koziorożec

Wskazówka na dziś : Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem. Nick Vujicic

Informacje o znaku zodiaku – Rak

Horoskop Rak: 21 czerwca - 22 lipca (21 czerwca - 23 lipca)*

Człowiek urodzony pod znakiem zodiakalnego Raka jest pełnym sprzeczności osobnikiem. Charakteryzuje się ogromną zmiennością nastrojów. W dodatku jest niezwykle wrażliwy, więc łatwo można go obrazić.

Ogólnie rzecz biorąc, osobowość zodiakalnego Raka jest często niezrozumiana. To naprawdę skomplikowany człowiek. Z jednej strony szybko uzależnia się emocjonalnie od partnera, a z drugiej - chce być niezależny i samowystarczalny. Miota się więc pomiędzy swoimi pragnieniami a chęcią udowodnienia własnej wartości.

Zalety: wrażliwy, troskliwy, niezawodny, lojalny, tradycjonalista, oszczędny, ciepły, rodzinny, łagodny, cierpliwy.

Wady: egocentryczny, kapryśny, chimeryczny, nadwrażliwy, niepewny siebie, obrażalski, uparty, pesymista.