Skip to content

Horoskop Dzienny Rak

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Dopisywać Ci będzie świetna kondycja intelektualna. Nareszcie przyszedł czas na praktyczne wykorzystanie wcześniej zebranej wiedzy. Masz szanse rozpocząć w swoim życiu całkiem nowy etap, który będzie bardzo korzystny dla Ciebie, dlatego nie zmarnuj okazji. Dziś jest najlepszy dzień na to, aby pewne rzeczy zacząć całkiem od nowa.

Rak horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 12, 14, 15, 16, 23, 33

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Strzelec, Waga

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Panna, Bliźnięta

Wskazówka na dziś : Ludzie zapomną, co mówiłeś. Ludzie zapomną, co zrobiłeś. Ale ludzie nigdy nie zapomną, jak się przy tobie czuli. - Maya Angelou

Informacje o znaku zodiaku – Rak

Horoskop Rak: 21 czerwca - 22 lipca (21 czerwca - 23 lipca)*

Człowiek urodzony pod znakiem zodiakalnego Raka jest pełnym sprzeczności osobnikiem. Charakteryzuje się ogromną zmiennością nastrojów. W dodatku jest niezwykle wrażliwy, więc łatwo można go obrazić.

Ogólnie rzecz biorąc, osobowość zodiakalnego Raka jest często niezrozumiana. To naprawdę skomplikowany człowiek. Z jednej strony szybko uzależnia się emocjonalnie od partnera, a z drugiej - chce być niezależny i samowystarczalny. Miota się więc pomiędzy swoimi pragnieniami a chęcią udowodnienia własnej wartości.

Zalety: wrażliwy, troskliwy, niezawodny, lojalny, tradycjonalista, oszczędny, ciepły, rodzinny, łagodny, cierpliwy.

Wady: egocentryczny, kapryśny, chimeryczny, nadwrażliwy, niepewny siebie, obrażalski, uparty, pesymista.