Skip to content

Horoskop Dzienny Ryby

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Doświadczysz wielu przyjemności, a wszystkie z nich będą dotyczyły spraw sercowych. Wszystko to, co ostatnio spędzało Ci sen z powiek, nagle okaże się drobnostką. Przed Tobą miły i udany dzień, w którym wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Ryby horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 1, 28, 33, 37, 44, 46

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Waga, Panna

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Baran, Strzelec

Wskazówka na dziś : Mądrzy ciągle się uczą, głupcy najczęściej wszystko umieją. Apolinary Despinoix

Informacje o znaku zodiaku – Ryby

Horoskop Ryby: 19 lutego – 20 marca (18 lutego - 21 marca)*

Ludzie urodzeni ze słońcem w znaku Ryb to prawdziwi cierpiętnicy. Mają zwykle bardzo niskie mniemanie o sobie i za nic w świecie nie potrafią siebie naprawdę docenić. Uważają, że wszyscy dookoła są lepsi. Choć bardzo cenią innych ludzi, zazdroszczą im rzeczy, które... często same posiadają, ale nie chcą się do tego przed sobą przyznać.

Zodiakalne Ryby mają wielkie skłonności do mistycyzmu i wiedzy tajemnej. Fascynują się magią, parapsychologią i niewyjaśnionymi zjawiskami. Również tematy takie jak ufologia, astrologia czy wróżby nie są im obce. Ryby chętnie zgłębiają wiedzę związaną z powyższymi zagadnieniami, mając nadzieję na odkrycie jakiejś znaczącej tajemnicy.

Zalety: towarzyskie, empatyczne, lojalne, niezwykle rozwinięta intuicja, kreatywne, współczujące, tolerancyjne, gotowe do poświęceń dla bliskich.

Wady: egoistyczne, nieustępliwe, krzykliwe, przewrażliwione, melancholijne, skłonne do wpadania w nałogi, nie umieją radzić sobie z własnymi emocjami.