Skip to content

Horoskop Dzienny Ryby

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Konflikt, w jaki ostatnio popadłeś jeszcze bardziej zyska na sile. I choć nie będzie Ci to dawać spokoju nawet na chwilę, to jednak nie powinieneś się obwiniać, bo to nie Twoja wina. Zobaczysz, że minie trochę czasu i oboje zapomnicie o całej sprawie. I w waszych relacjach na nowo wszystko się ustatkuje.

Ryby horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 4, 18, 40, 41, 45, 46

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Byk, Bliźnięta

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Waga, Ryby

Wskazówka na dziś : Definicją szaleństwa jest robienie czegoś w kółko, za każdym razem spodziewając się innych rezultatów. - ~Albert Einstein

Informacje o znaku zodiaku – Ryby

Horoskop Ryby: 19 lutego – 20 marca (18 lutego - 21 marca)*

Ludzie urodzeni ze słońcem w znaku Ryb to prawdziwi cierpiętnicy. Mają zwykle bardzo niskie mniemanie o sobie i za nic w świecie nie potrafią siebie naprawdę docenić. Uważają, że wszyscy dookoła są lepsi. Choć bardzo cenią innych ludzi, zazdroszczą im rzeczy, które... często same posiadają, ale nie chcą się do tego przed sobą przyznać.

Zodiakalne Ryby mają wielkie skłonności do mistycyzmu i wiedzy tajemnej. Fascynują się magią, parapsychologią i niewyjaśnionymi zjawiskami. Również tematy takie jak ufologia, astrologia czy wróżby nie są im obce. Ryby chętnie zgłębiają wiedzę związaną z powyższymi zagadnieniami, mając nadzieję na odkrycie jakiejś znaczącej tajemnicy.

Zalety: towarzyskie, empatyczne, lojalne, niezwykle rozwinięta intuicja, kreatywne, współczujące, tolerancyjne, gotowe do poświęceń dla bliskich.

Wady: egoistyczne, nieustępliwe, krzykliwe, przewrażliwione, melancholijne, skłonne do wpadania w nałogi, nie umieją radzić sobie z własnymi emocjami.