Skip to content

Horoskop Dzienny Ryby

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : To, o czym marzysz i chcesz, aby się wreszcie spełniło, jest coraz bliżej Ciebie. Już niebawem to osiągniesz, ale postaraj się nie zaniedbywać swoich codziennych obowiązków. Nie wychodź z domu bez śniadania i pamiętaj o regularnych spacerach.

Ryby horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 7, 15, 19, 37, 39, 45

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Byk, Bliźnięta

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Ryby, Lew

Wskazówka na dziś : Codziennie rób jedną rzecz, której się boisz. - Eleanor Roosevelt

Informacje o znaku zodiaku – Ryby

Horoskop Ryby: 19 lutego – 20 marca (18 lutego - 21 marca)*

Ludzie urodzeni ze słońcem w znaku Ryb to prawdziwi cierpiętnicy. Mają zwykle bardzo niskie mniemanie o sobie i za nic w świecie nie potrafią siebie naprawdę docenić. Uważają, że wszyscy dookoła są lepsi. Choć bardzo cenią innych ludzi, zazdroszczą im rzeczy, które... często same posiadają, ale nie chcą się do tego przed sobą przyznać.

Zodiakalne Ryby mają wielkie skłonności do mistycyzmu i wiedzy tajemnej. Fascynują się magią, parapsychologią i niewyjaśnionymi zjawiskami. Również tematy takie jak ufologia, astrologia czy wróżby nie są im obce. Ryby chętnie zgłębiają wiedzę związaną z powyższymi zagadnieniami, mając nadzieję na odkrycie jakiejś znaczącej tajemnicy.

Zalety: towarzyskie, empatyczne, lojalne, niezwykle rozwinięta intuicja, kreatywne, współczujące, tolerancyjne, gotowe do poświęceń dla bliskich.

Wady: egoistyczne, nieustępliwe, krzykliwe, przewrażliwione, melancholijne, skłonne do wpadania w nałogi, nie umieją radzić sobie z własnymi emocjami.