Skip to content

Horoskop Dzienny Ryby

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Dziś jest dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji. Zaufaj swojej wrodzonej intuicji, która podpowie Ci, w jakim kierunku masz pójść. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, tak jak sobie tego życzyłeś. Jednak dla całkowitej poprawy swojego nastroju, konieczne będzie oczyszczenie organizmu z toksyn i metali ciężkich. Pij dużo wody i jedz produkty obfitujące w błonnik.

Ryby horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 3, 16, 21, 32, 36, 45

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Bliźnięta, Baran

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Wodnik, Koziorożec

Wskazówka na dziś : “Bardzo ważne jest to, co mówisz do innych, ale znacznie ważniejsze jest to, co mówisz do siebie.

Informacje o znaku zodiaku – Ryby

Horoskop Ryby: 19 lutego – 20 marca (18 lutego - 21 marca)*

Ludzie urodzeni ze słońcem w znaku Ryb to prawdziwi cierpiętnicy. Mają zwykle bardzo niskie mniemanie o sobie i za nic w świecie nie potrafią siebie naprawdę docenić. Uważają, że wszyscy dookoła są lepsi. Choć bardzo cenią innych ludzi, zazdroszczą im rzeczy, które... często same posiadają, ale nie chcą się do tego przed sobą przyznać.

Zodiakalne Ryby mają wielkie skłonności do mistycyzmu i wiedzy tajemnej. Fascynują się magią, parapsychologią i niewyjaśnionymi zjawiskami. Również tematy takie jak ufologia, astrologia czy wróżby nie są im obce. Ryby chętnie zgłębiają wiedzę związaną z powyższymi zagadnieniami, mając nadzieję na odkrycie jakiejś znaczącej tajemnicy.

Zalety: towarzyskie, empatyczne, lojalne, niezwykle rozwinięta intuicja, kreatywne, współczujące, tolerancyjne, gotowe do poświęceń dla bliskich.

Wady: egoistyczne, nieustępliwe, krzykliwe, przewrażliwione, melancholijne, skłonne do wpadania w nałogi, nie umieją radzić sobie z własnymi emocjami.