Skip to content

Horoskop Dzienny Ryby

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : W ostatnich dniach za bardzo skupiałeś się na sprawach związanych z pieniędzmi i karierą. Przez to zaniedbywałeś rodzinę i bliskie Twemu sercu osoby. Ale w końcu zrozumiesz swoje złe postępowanie i zrobisz wszystko, aby to naprawić. Względem swojego partnera zachowuj się stanowczo, ale miło. Pod żadnym pozorem nie wypowiadaj się do niego władczym tonem.

Ryby horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 7, 9, 13, 16, 23, 33

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Lew, Waga

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Wodnik, Bliźnięta

Wskazówka na dziś : W życiu każdego człowieka są dwa wielkie dni – pierwszy, w którym się rodzimy i drugi, w którym odkrywamy po co. - William Barclay

Informacje o znaku zodiaku – Ryby

Horoskop Ryby: 19 lutego – 20 marca (18 lutego - 21 marca)*

Ludzie urodzeni ze słońcem w znaku Ryb to prawdziwi cierpiętnicy. Mają zwykle bardzo niskie mniemanie o sobie i za nic w świecie nie potrafią siebie naprawdę docenić. Uważają, że wszyscy dookoła są lepsi. Choć bardzo cenią innych ludzi, zazdroszczą im rzeczy, które... często same posiadają, ale nie chcą się do tego przed sobą przyznać.

Zodiakalne Ryby mają wielkie skłonności do mistycyzmu i wiedzy tajemnej. Fascynują się magią, parapsychologią i niewyjaśnionymi zjawiskami. Również tematy takie jak ufologia, astrologia czy wróżby nie są im obce. Ryby chętnie zgłębiają wiedzę związaną z powyższymi zagadnieniami, mając nadzieję na odkrycie jakiejś znaczącej tajemnicy.

Zalety: towarzyskie, empatyczne, lojalne, niezwykle rozwinięta intuicja, kreatywne, współczujące, tolerancyjne, gotowe do poświęceń dla bliskich.

Wady: egoistyczne, nieustępliwe, krzykliwe, przewrażliwione, melancholijne, skłonne do wpadania w nałogi, nie umieją radzić sobie z własnymi emocjami.