Skip to content

Horoskop Dzienny Skorpion

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : W Twojej głowie wręcz zaczną mnożyć się coraz to nowe pomysły, wobec których przełożeni nie przejdą obojętnie. Polepszy się również Twój kondycja finansowa. A i forma fizyczna będzie teraz w nieco lepszym stanie. Wszystko to dzięki regularnym ćwiczeniom, które także pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i pomogą wyrzeźbić zgrabną sylwetkę.

Skorpion horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 3, 18, 29, 43, 44, 49

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Ryby, Skorpion

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Lew, Wodnik

Wskazówka na dziś : Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem. Arystoteles

Informacje o znaku zodiaku – Skorpion

Horoskop Skorpion: 23 października – 21 listopada (23 października - 23 listopada)*

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy wiedzieć o Skorpionie, jest fakt, iż to niezwykle tajemnicza osobowość. Właściwie chyba nie ma bardziej tajemniczego człowieka w całym zodiaku. Skorpion jest pełen sprzeczności, a co za tym idzie – szybko może się zmienić o sto osiemdziesiąt stopni.

W jednej chwili sympatyczny i przyjacielski, w następnej posępny i gburowaty. Po Skorpionie można się spodziewać praktycznie wszystkiego. Choć trzeba przyznać, że niezwykle ważna w jego życiu jest lojalność. Mało kto potrafi tę cechę wynieść do tak wyrafinowanego poziomu. Skorpion jest wierny i nigdy nie zapomina o osobach dla niego ważnych. Będzie ich bronił za wszelką cenę, a jeśli zajdzie taka potrzeba – pomści ich krzywdy.

Zalety: dynamiczny, przenikliwy, odważny, nieustępliwy, lojalny, zaradny, analityczny, skrupulatny, spostrzegawczy, namiętny.

Wady: mściwy, pamiętliwy, bezkompromisowy, zazdrosny, obsesyjny, niepokorny, podejrzliwy, kłamliwy, zaborczy, pragnący władzy, lubiący manipulować faktami i ludźmi.