Skip to content

Horoskop Dzienny Skorpion

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Będziesz tryskać energią. Uda Ci się odnaleźć nowe pasje, zainteresowania, a także nowych znajomych. Dzisiejszy wieczór będzie bardzo miły. Spędzisz go razem z partnerem.

Skorpion horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 11, 34, 36, 38, 42, 45

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Waga, Koziorożec

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Ryby, Panna

Wskazówka na dziś : Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod. - Aldous Huxley

Informacje o znaku zodiaku – Skorpion

Horoskop Skorpion: 23 października – 21 listopada (23 października - 23 listopada)*

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy wiedzieć o Skorpionie, jest fakt, iż to niezwykle tajemnicza osobowość. Właściwie chyba nie ma bardziej tajemniczego człowieka w całym zodiaku. Skorpion jest pełen sprzeczności, a co za tym idzie – szybko może się zmienić o sto osiemdziesiąt stopni.

W jednej chwili sympatyczny i przyjacielski, w następnej posępny i gburowaty. Po Skorpionie można się spodziewać praktycznie wszystkiego. Choć trzeba przyznać, że niezwykle ważna w jego życiu jest lojalność. Mało kto potrafi tę cechę wynieść do tak wyrafinowanego poziomu. Skorpion jest wierny i nigdy nie zapomina o osobach dla niego ważnych. Będzie ich bronił za wszelką cenę, a jeśli zajdzie taka potrzeba – pomści ich krzywdy.

Zalety: dynamiczny, przenikliwy, odważny, nieustępliwy, lojalny, zaradny, analityczny, skrupulatny, spostrzegawczy, namiętny.

Wady: mściwy, pamiętliwy, bezkompromisowy, zazdrosny, obsesyjny, niepokorny, podejrzliwy, kłamliwy, zaborczy, pragnący władzy, lubiący manipulować faktami i ludźmi.