Skip to content

Horoskop Dzienny Skorpion

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : maksimum zaangażowania i postaraj się to zrobić najlepiej, jak tylko potrafisz. Zadbaj o dostateczną ilość wypoczynku i wyeliminuj błędy dietetyczne zdrowo się odżywiając.

Skorpion horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 8, 10, 16, 27, 30, 31

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Bliźnięta, Rak

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Ryby, Baran

Wskazówka na dziś : Kochaj, żeby żyć, i żyj, żeby kochać. - Dionísios Solomós

Informacje o znaku zodiaku – Skorpion

Horoskop Skorpion: 23 października – 21 listopada (23 października - 23 listopada)*

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy wiedzieć o Skorpionie, jest fakt, iż to niezwykle tajemnicza osobowość. Właściwie chyba nie ma bardziej tajemniczego człowieka w całym zodiaku. Skorpion jest pełen sprzeczności, a co za tym idzie – szybko może się zmienić o sto osiemdziesiąt stopni.

W jednej chwili sympatyczny i przyjacielski, w następnej posępny i gburowaty. Po Skorpionie można się spodziewać praktycznie wszystkiego. Choć trzeba przyznać, że niezwykle ważna w jego życiu jest lojalność. Mało kto potrafi tę cechę wynieść do tak wyrafinowanego poziomu. Skorpion jest wierny i nigdy nie zapomina o osobach dla niego ważnych. Będzie ich bronił za wszelką cenę, a jeśli zajdzie taka potrzeba – pomści ich krzywdy.

Zalety: dynamiczny, przenikliwy, odważny, nieustępliwy, lojalny, zaradny, analityczny, skrupulatny, spostrzegawczy, namiętny.

Wady: mściwy, pamiętliwy, bezkompromisowy, zazdrosny, obsesyjny, niepokorny, podejrzliwy, kłamliwy, zaborczy, pragnący władzy, lubiący manipulować faktami i ludźmi.