Skip to content

Horoskop Dzienny Strzelec

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Przed Tobą doskonała okazja, aby zdobyć serce mężczyzny, który już od dłuższego czasu jest obiektem Twoich westchnień. Z kolei panie w stałych związkach będą miały szansę pogłębić relacje z aktualnym partnerem. Zadbaj o więzy rodzinne i nie rezygnuj ze spotkania z dalekim krewnym. Uda Ci się osiągnąć zawodowe cele, a to dzięki pracowitości, wytrwałości i ogromnego zaangażowania. Gratulacje!

Strzelec horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 6, 7, 21, 24, 29, 32

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Rak, Byk

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Skorpion, Baran

Wskazówka na dziś : Mądrzy ciągle się uczą, głupcy najczęściej wszystko umieją. Apolinary Despinoix

Informacje o znaku zodiaku – Strzelec

Horoskop Strzelec: 22 listopada – 21 grudnia (22 listopada - 22 grudnia)*

Zodiakalny Strzelec to istota, w której ścierają się dwie sfery - duchowa i fizyczna. Niezależnie od wszystkiego musi ona znaleźć sposób na ich pogodzenie. W przeciwnym razie może mieć bardzo trudne życie, o osiągnięciu spełnienia nie wspominając.

Strzelec pragnie wieść jak najlepszą egzystencję, więc dba o siebie i innych. Pomagając ludziom czy zwierzętom, jednocześnie pomaga sobie. Przynajmniej jest o tym przekonany.

Strzelec święcie wierzy, że jego poglądy są słuszne. W związku z tym przekonuje wszystkich w swoim otoczeniu do własnych przekonań i cierpliwie tłumaczy, dlaczego lepiej zastosować w praktyce jego rady. Niestety niezwykle trudno udowodnić Strzelcowi jego błędy. Bynajmniej nie dlatego, że ich nie popełnia. On po prostu nie dostrzega swoich pomyłek. Często uważa siebie za osobę nieomylną.

Zalety: liberalny, wesoły, entuzjastyczny, spontaniczny, bezpośredni, energiczny, uczciwy, prostolinijny, towarzyski, dowcipny.

Wady: zarozumiały, bajerant, pyszałkowaty, próżny, bezpardonowy, obłudny, nieczuły.