Skip to content

Horoskop Dzienny Strzelec

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Nie będziesz narzekać na problemy zdrowotne, jednak ktoś z Twoich najbliższych osób na takie zacznie się uskarżać. W sprawach sercowych przygotuj się na ważne decyzje. Z pewnością świetnie sobie poradzisz. Trochę więcej odwagi i wiary w swoje własne siły.

Strzelec horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 30, 32, 36, 43, 44, 48

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Lew, Bliźnięta

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Baran, Ryby

Wskazówka na dziś : Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są. Abraham Lincoln

Informacje o znaku zodiaku – Strzelec

Horoskop Strzelec: 22 listopada – 21 grudnia (22 listopada - 22 grudnia)*

Zodiakalny Strzelec to istota, w której ścierają się dwie sfery - duchowa i fizyczna. Niezależnie od wszystkiego musi ona znaleźć sposób na ich pogodzenie. W przeciwnym razie może mieć bardzo trudne życie, o osiągnięciu spełnienia nie wspominając.

Strzelec pragnie wieść jak najlepszą egzystencję, więc dba o siebie i innych. Pomagając ludziom czy zwierzętom, jednocześnie pomaga sobie. Przynajmniej jest o tym przekonany.

Strzelec święcie wierzy, że jego poglądy są słuszne. W związku z tym przekonuje wszystkich w swoim otoczeniu do własnych przekonań i cierpliwie tłumaczy, dlaczego lepiej zastosować w praktyce jego rady. Niestety niezwykle trudno udowodnić Strzelcowi jego błędy. Bynajmniej nie dlatego, że ich nie popełnia. On po prostu nie dostrzega swoich pomyłek. Często uważa siebie za osobę nieomylną.

Zalety: liberalny, wesoły, entuzjastyczny, spontaniczny, bezpośredni, energiczny, uczciwy, prostolinijny, towarzyski, dowcipny.

Wady: zarozumiały, bajerant, pyszałkowaty, próżny, bezpardonowy, obłudny, nieczuły.