Skip to content

Horoskop Dzienny Strzelec

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Niezbyt dobre samopoczucie zwalczą domowe zabiegi upiększające. To dobry czas, aby zapisać się na basen albo fitness. Najlepiej udaj się razem z przyjaciółkami, wtedy wzajemnie będziecie się mobilizować.

Strzelec horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 15, 22, 24, 31, 32, 47

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Lew, Waga

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Skorpion, Panna

Wskazówka na dziś : Wszystko rozpoczyna się od myśli. Myśli prowadzą do uczuć, uczucia prowadzą do działań, działania prowadzą do rezultatów. - J. Beck

Informacje o znaku zodiaku – Strzelec

Horoskop Strzelec: 22 listopada – 21 grudnia (22 listopada - 22 grudnia)*

Zodiakalny Strzelec to istota, w której ścierają się dwie sfery - duchowa i fizyczna. Niezależnie od wszystkiego musi ona znaleźć sposób na ich pogodzenie. W przeciwnym razie może mieć bardzo trudne życie, o osiągnięciu spełnienia nie wspominając.

Strzelec pragnie wieść jak najlepszą egzystencję, więc dba o siebie i innych. Pomagając ludziom czy zwierzętom, jednocześnie pomaga sobie. Przynajmniej jest o tym przekonany.

Strzelec święcie wierzy, że jego poglądy są słuszne. W związku z tym przekonuje wszystkich w swoim otoczeniu do własnych przekonań i cierpliwie tłumaczy, dlaczego lepiej zastosować w praktyce jego rady. Niestety niezwykle trudno udowodnić Strzelcowi jego błędy. Bynajmniej nie dlatego, że ich nie popełnia. On po prostu nie dostrzega swoich pomyłek. Często uważa siebie za osobę nieomylną.

Zalety: liberalny, wesoły, entuzjastyczny, spontaniczny, bezpośredni, energiczny, uczciwy, prostolinijny, towarzyski, dowcipny.

Wady: zarozumiały, bajerant, pyszałkowaty, próżny, bezpardonowy, obłudny, nieczuły.