Skip to content

Horoskop Dzienny Strzelec

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Odczujesz nieodpartą pokusę wdawania się w niezobowiązujące flirty, z których jednak może wyjść coś więcej. W pracy Twoja wrodzona intuicja pomoże Ci wyjść obronną ręką z każdej niezręcznej sytuacji. Jak kot zawsze spadasz na cztery łapy. Zafunduj sobie nieco pieszczot w postaci pysznego, kalorycznego deseru i aromatycznej kąpieli w blasku świec przy ulubionej muzyce.

Strzelec horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 6, 17, 19, 29, 33, 41

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Lew, Ryby

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Baran, Skorpion

Wskazówka na dziś : Bądź takim rodzajem człowieka, że gdy Twoja stopa dotyka podłogi, gdy rano wstajesz, diabeł w piekle mówi Ooo k****, wstał… Dwayne Johnson

Informacje o znaku zodiaku – Strzelec

Horoskop Strzelec: 22 listopada – 21 grudnia (22 listopada - 22 grudnia)*

Zodiakalny Strzelec to istota, w której ścierają się dwie sfery - duchowa i fizyczna. Niezależnie od wszystkiego musi ona znaleźć sposób na ich pogodzenie. W przeciwnym razie może mieć bardzo trudne życie, o osiągnięciu spełnienia nie wspominając.

Strzelec pragnie wieść jak najlepszą egzystencję, więc dba o siebie i innych. Pomagając ludziom czy zwierzętom, jednocześnie pomaga sobie. Przynajmniej jest o tym przekonany.

Strzelec święcie wierzy, że jego poglądy są słuszne. W związku z tym przekonuje wszystkich w swoim otoczeniu do własnych przekonań i cierpliwie tłumaczy, dlaczego lepiej zastosować w praktyce jego rady. Niestety niezwykle trudno udowodnić Strzelcowi jego błędy. Bynajmniej nie dlatego, że ich nie popełnia. On po prostu nie dostrzega swoich pomyłek. Często uważa siebie za osobę nieomylną.

Zalety: liberalny, wesoły, entuzjastyczny, spontaniczny, bezpośredni, energiczny, uczciwy, prostolinijny, towarzyski, dowcipny.

Wady: zarozumiały, bajerant, pyszałkowaty, próżny, bezpardonowy, obłudny, nieczuły.