Skip to content

Horoskop Dzienny Waga

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Dzisiejszy dzień wykorzystaj na umocnienie swojej pozycji zawodowej. Projekt, nad którym ostatnio tak dużo pracowałeś okaże się genialny, o czym nie omieszka zapomnień Twój szef, dając Ci zasłużoną premię. Wystarczy jeszcze, że dobrze go zaprezentujesz na konferencji z szefostwem firmy.

Waga horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 6, 8, 11, 29, 37, 49

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Bliźnięta, Byk

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Panna, Ryby

Wskazówka na dziś : Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie z niego wziąć. - Jacek Pałkiewicz

Informacje o znaku zodiaku – Waga

Horoskop Waga: 23 września – 22 października (23 września - 24 października)*

Osoba urodzona ze słońcem w znaku Wagi jest zazwyczaj bardzo inteligentna i posiada dość szeroką wiedzę. Uwielbia długie dyskusje i nie ogranicza jej zakres tematyczny. Potrafi przywołać informacje przeczytane nawet dawno temu i żywo o nich rozprawiać. Zawsze chętnie ogląda wiadomości i czyta gazety, więc ciekawych informacji jej nie brakuje.

Waga jest bardzo towarzyska. Gdziekolwiek się pojawi, zawsze znajdzie kogoś do rozmowy. Jest przy tym dowcipna i sympatycznie prowadzi dyskusję. Nawet jeśli rozmówca ma odmienne poglądy. Zresztą taka sytuacja jeszcze bardziej Wagę nakręca. Ona po prostu kocha słowne utarczki i przycinki. Śmiało wyraża swoją opinię, a jeśli kogoś przy tym zirytuje – tylko się cieszy.

Zalety: sprawiedliwa, taktowna, pełna wdzięku, pokojowo nastawiona, romantyczna, dyplomatyczna, gościnna.

Wady: miewa zmienne nastroje, egoistyczna, leniwa (choć nie zawsze), uległa, rozgadana, czasami jest bardzo niezdecydowana, próżna.