Skip to content

Horoskop Dzienny Waga

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Spodziewaj się, że dzisiejszy dzień nie będzie łatwy i przyjemny, jak byś sobie tego życzył. Będą większe obowiązki, ważniejsze sprawy i działania, których realizacja nie może czekać ani chwili. Mimo to postaraj się, aby na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech i serdeczność. Tylko wtedy możesz liczyć na pomoc ze strony Twoich współpracowników, która będzie dla Ciebie tak potrzebna.

Waga horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 5, 14, 18, 20, 46, 47

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Baran, Koziorożec

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Strzelec, Waga

Wskazówka na dziś : Uśmiechem zmieniaj świat, ale nigdy nie pozwól, by świat zmienił Twój uśmiech

Informacje o znaku zodiaku – Waga

Horoskop Waga: 23 września – 22 października (23 września - 24 października)*

Osoba urodzona ze słońcem w znaku Wagi jest zazwyczaj bardzo inteligentna i posiada dość szeroką wiedzę. Uwielbia długie dyskusje i nie ogranicza jej zakres tematyczny. Potrafi przywołać informacje przeczytane nawet dawno temu i żywo o nich rozprawiać. Zawsze chętnie ogląda wiadomości i czyta gazety, więc ciekawych informacji jej nie brakuje.

Waga jest bardzo towarzyska. Gdziekolwiek się pojawi, zawsze znajdzie kogoś do rozmowy. Jest przy tym dowcipna i sympatycznie prowadzi dyskusję. Nawet jeśli rozmówca ma odmienne poglądy. Zresztą taka sytuacja jeszcze bardziej Wagę nakręca. Ona po prostu kocha słowne utarczki i przycinki. Śmiało wyraża swoją opinię, a jeśli kogoś przy tym zirytuje – tylko się cieszy.

Zalety: sprawiedliwa, taktowna, pełna wdzięku, pokojowo nastawiona, romantyczna, dyplomatyczna, gościnna.

Wady: miewa zmienne nastroje, egoistyczna, leniwa (choć nie zawsze), uległa, rozgadana, czasami jest bardzo niezdecydowana, próżna.