Skip to content

Horoskop Dzienny Waga

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Uda Ci się wreszcie uporać z ważnymi sprawami, które odkładałeś na potem. W ogóle uda Ci się rozwiązywać wszystkie skomplikowane sprawy. Teraz, jak nigdy dotąd świetnie będzie Ci wychodziło działanie w pojedynkę. Choć w zespole tkwi siła, to Ty będziesz wyjątkiem od tej zasady.

Waga horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 1, 5, 6, 14, 37, 47

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Baran, Panna

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Lew, Bliźnięta

Wskazówka na dziś : To nie nasze życie jest krótkie, to my czynimy je krótkim zajmując się sprawami niepotrzebnymi. Seneka

Informacje o znaku zodiaku – Waga

Horoskop Waga: 23 września – 22 października (23 września - 24 października)*

Osoba urodzona ze słońcem w znaku Wagi jest zazwyczaj bardzo inteligentna i posiada dość szeroką wiedzę. Uwielbia długie dyskusje i nie ogranicza jej zakres tematyczny. Potrafi przywołać informacje przeczytane nawet dawno temu i żywo o nich rozprawiać. Zawsze chętnie ogląda wiadomości i czyta gazety, więc ciekawych informacji jej nie brakuje.

Waga jest bardzo towarzyska. Gdziekolwiek się pojawi, zawsze znajdzie kogoś do rozmowy. Jest przy tym dowcipna i sympatycznie prowadzi dyskusję. Nawet jeśli rozmówca ma odmienne poglądy. Zresztą taka sytuacja jeszcze bardziej Wagę nakręca. Ona po prostu kocha słowne utarczki i przycinki. Śmiało wyraża swoją opinię, a jeśli kogoś przy tym zirytuje – tylko się cieszy.

Zalety: sprawiedliwa, taktowna, pełna wdzięku, pokojowo nastawiona, romantyczna, dyplomatyczna, gościnna.

Wady: miewa zmienne nastroje, egoistyczna, leniwa (choć nie zawsze), uległa, rozgadana, czasami jest bardzo niezdecydowana, próżna.