Skip to content

Horoskop Dzienny Wodnik

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Odkryjesz w sobie nową pasję, którą z chęcią zaczniesz kontynuować. Dzięki temu na twej twarzy częściej będzie pojawiać się uśmiech. Dodatkowo zaimponujesz optymizmem i chęcią do działania. Dlatego nie rezygnuj z nowego hobby i spełniaj się, skoro przynosi Ci to tak wiele satysfakcji. Czasem warto pomyśleć nieco bardziej egoistycznie i sprawić sobie przyjemności.

Wodnik horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 1, 14, 17, 19, 25, 27

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Wodnik, Panna

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Bliźnięta, Skorpion

Wskazówka na dziś : Owoc nie jest rezultatem drzewa; drzewo jest rezultatem owocu. - Daniel Santos

Informacje o znaku zodiaku – Wodnik

Horoskop Wodnik: 20 stycznia – 18 lutego (20 stycznia - 19 lutego)*

Oto jeden z największych wizjonerów całego zodiaku. Wodnik daleko wybiega myślami w przyszłość, nie obawia się również działać w celu odkrywania nowych rzeczy. Bez wahania zanurza się w szczegółowe badanie wszechświata. Pragnie poznać wszystkie jego tajemnice. Istnieje duża szansa na to, że mu się uda - przynajmniej częściowo.

Co jest dla Wodnika najważniejsze w życiu? Z całą pewnością wolność. To właśnie ona pozwala mu rozkwitać niczym kwiat na wiosnę. Wodnik nie lubi rutyny i pospolitych rozwiązań. Zawsze szuka nowej drogi, sposobu innego niż wszystkie dotychczasowe. Interesują go rzeczy nietypowe, niebanalne, a dotąd niesprawdzone, które będzie mógł badać na własną rękę – przez nikogo do niczego niezmuszany.

Zalety: kreatywny, ekscentryczny, niezależny, wierny, obiektywny, ciekawski, dalekowzroczny, indywidualista.

Wady: niecierpliwy, sarkastyczny, uparty, nie umie okazywać uczuć, nieprzystosowany, dziwak, zadufany w sobie, niepraktyczny.