Skip to content

Horoskop Dzienny Wodnik

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Uda Ci się odnowić starą znajomość, która w późniejszym czasie będzie dla Ciebie korzystna, w szczególności dla Twoich interesów. Coś, co uważasz, że jest mało istotne i niezbyt ważne, nabierze całkiem innego wymiaru i o ile się tym zainteresujesz, możesz osiągnąć niezłe zyski. Wokół Ciebie masz nieprzyjaciół, uważaj na nich. Niejednokrotnie będą próbować Ci zaszkodzić.

Wodnik horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 11, 21, 27, 28, 30, 39

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Byk, Bliźnięta

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Waga, Skorpion

Wskazówka na dziś : “Bardzo ważne jest to, co mówisz do innych, ale znacznie ważniejsze jest to, co mówisz do siebie.

Informacje o znaku zodiaku – Wodnik

Horoskop Wodnik: 20 stycznia – 18 lutego (20 stycznia - 19 lutego)*

Oto jeden z największych wizjonerów całego zodiaku. Wodnik daleko wybiega myślami w przyszłość, nie obawia się również działać w celu odkrywania nowych rzeczy. Bez wahania zanurza się w szczegółowe badanie wszechświata. Pragnie poznać wszystkie jego tajemnice. Istnieje duża szansa na to, że mu się uda - przynajmniej częściowo.

Co jest dla Wodnika najważniejsze w życiu? Z całą pewnością wolność. To właśnie ona pozwala mu rozkwitać niczym kwiat na wiosnę. Wodnik nie lubi rutyny i pospolitych rozwiązań. Zawsze szuka nowej drogi, sposobu innego niż wszystkie dotychczasowe. Interesują go rzeczy nietypowe, niebanalne, a dotąd niesprawdzone, które będzie mógł badać na własną rękę – przez nikogo do niczego niezmuszany.

Zalety: kreatywny, ekscentryczny, niezależny, wierny, obiektywny, ciekawski, dalekowzroczny, indywidualista.

Wady: niecierpliwy, sarkastyczny, uparty, nie umie okazywać uczuć, nieprzystosowany, dziwak, zadufany w sobie, niepraktyczny.