Skip to content

Horoskop Dzienny Wodnik

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Twój obiekt zainteresowania niestety nie od razu przypadnie wszystkim do gustu. Przygotuj się, że krewni i znajomi będą z wielkim dystansem podchodzić do tego uczucia. Dlatego dziś jest najlepszy dzień na to, aby zorganizować wspólny obiad albo kolację i przekonać ich, że mylą się, co do Twojego nowego partnera.

Wodnik horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 1, 2, 18, 20, 33, 37

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Panna, Waga

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Koziorożec, Wodnik

Wskazówka na dziś : Wierzę w szczęście i odkryłem, że im ciężej pracuję, tym więcej go mam. - Thomas Jefferson

Informacje o znaku zodiaku – Wodnik

Horoskop Wodnik: 20 stycznia – 18 lutego (20 stycznia - 19 lutego)*

Oto jeden z największych wizjonerów całego zodiaku. Wodnik daleko wybiega myślami w przyszłość, nie obawia się również działać w celu odkrywania nowych rzeczy. Bez wahania zanurza się w szczegółowe badanie wszechświata. Pragnie poznać wszystkie jego tajemnice. Istnieje duża szansa na to, że mu się uda - przynajmniej częściowo.

Co jest dla Wodnika najważniejsze w życiu? Z całą pewnością wolność. To właśnie ona pozwala mu rozkwitać niczym kwiat na wiosnę. Wodnik nie lubi rutyny i pospolitych rozwiązań. Zawsze szuka nowej drogi, sposobu innego niż wszystkie dotychczasowe. Interesują go rzeczy nietypowe, niebanalne, a dotąd niesprawdzone, które będzie mógł badać na własną rękę – przez nikogo do niczego niezmuszany.

Zalety: kreatywny, ekscentryczny, niezależny, wierny, obiektywny, ciekawski, dalekowzroczny, indywidualista.

Wady: niecierpliwy, sarkastyczny, uparty, nie umie okazywać uczuć, nieprzystosowany, dziwak, zadufany w sobie, niepraktyczny.