Skip to content

Horoskop Dzienny Wodnik

Horoskop na dzisiaj:

Horoskop na dziś : Na każdym kroku będziesz doświadczać jedynie pozytywnych emocji. W kwestiach towarzyskich nastąpi prawdziwe ożywienie, a nowa znajomość z pewną interesująca osobą będzie zapowiadać się bardzo korzystnie. Już niedługo stanowcze „nie” powiesz wszystkim samotnym wieczorom. Pora na zmiany.

Wodnik horoskop dzienny - szczęśliwe liczby : 14, 15, 33, 41, 43, 44

Twoje przychylne znaki zodiaku na dziś to : Wodnik, Strzelec

Dziś uważaj na osoby spod tych znaków : Skorpion, Lew

Wskazówka na dziś : Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera. - Seneka Młodszy

Informacje o znaku zodiaku – Wodnik

Horoskop Wodnik: 20 stycznia – 18 lutego (20 stycznia - 19 lutego)*

Oto jeden z największych wizjonerów całego zodiaku. Wodnik daleko wybiega myślami w przyszłość, nie obawia się również działać w celu odkrywania nowych rzeczy. Bez wahania zanurza się w szczegółowe badanie wszechświata. Pragnie poznać wszystkie jego tajemnice. Istnieje duża szansa na to, że mu się uda - przynajmniej częściowo.

Co jest dla Wodnika najważniejsze w życiu? Z całą pewnością wolność. To właśnie ona pozwala mu rozkwitać niczym kwiat na wiosnę. Wodnik nie lubi rutyny i pospolitych rozwiązań. Zawsze szuka nowej drogi, sposobu innego niż wszystkie dotychczasowe. Interesują go rzeczy nietypowe, niebanalne, a dotąd niesprawdzone, które będzie mógł badać na własną rękę – przez nikogo do niczego niezmuszany.

Zalety: kreatywny, ekscentryczny, niezależny, wierny, obiektywny, ciekawski, dalekowzroczny, indywidualista.

Wady: niecierpliwy, sarkastyczny, uparty, nie umie okazywać uczuć, nieprzystosowany, dziwak, zadufany w sobie, niepraktyczny.